המלצות

המלצות

… עם השלמת הקמתה של אכסנית הנוער בבית שאן , אני מבקש להודות לך , לאחיך לבני משפחתך והעובדים שהיו מעורבים בהקמת האכסניה … אני מבקש להביע בזאת את הערכתי על הרצינות , השקדנות והעבודה האיכותית בזמן שהוקצב לכל פרוייקט . מעל הכל עומדת לזכות החברה ולזכותך הרוח הטובה ומאור הפנים בכל הדרגים שאותם באנו בקשרי עבודה .

אורי דגול אגודת אכסניות נוער בישראל

הקבלן “האחים אבו עיאש” בצע תחת ניהולנו פרויקטים שונים בשנים האחרונות .בין היתר ביצוע את פרויקט ננו אלקטרוניקה בטכניון , אשר כלל עבודות שלד וגמר . יש לציין שהעבודה בוצעה לשביעות רצוננו לגורמים האחראים , תוך עמידה בלוחות הזמנים .

מיכה רנע מ. ברנע הנדסה ובניה בע"מ

ברצוני לציין , כי החברה עמדה בלוחות זמנים שהוכתבו לה , וכן יש לציין את המקצועיות של כל צוות המבצעים השייכים לחברת “האחים אבו עיאש” . לשם השגת תוצאות משביעות רצון בשימור המבנים ההיסטוריים המורכבים , קשה להפריז בחשיבות הביצוע והאחראים על הביצוע . חברת “האחים אבו עיאש” על צוות עובדיה והגישה המקצועית של מנהליה , מאפשרים לאדריכל השימור לתכנן ולקבל את האיכויות המיוחדות הנדרשות במבנים אלו לשביעת רצונו שלל הלקוח .

אמנון בר אור – אדריכל אוניברסטית ת"א

ראוי לציין במיוחד את מידת המקצועיות הבלתי מתפשרת , האמינות הגבוהה והיכולת להרים פרויקט קטן כדגול ברמת ביצוע גבוהה מאוד ובלוח זמנים צפוף .החשוב מכל , היכולת ליצור מערכת יחסים טובה באתר ולבצע את הדברים בחיוך וברצון גם אם הם קשים וגם אם יש חילוקי דעות .אנו משוכנעים כי כל מזמין יתברך בעבודה עם חברת האחים אבו עיאש  ייהנה מהתוצאה וגם מתהליך הביצוע , שניהם הרבה מעבר לסטנדרטים הישראלים המקובלים .

אינג’ דוד לנדסמן דוד לנדסמן הנדסה בע"מ

…הייחוד בעבודה עם האחים אבו עיאש בע”מ הוא הכבוד וההערכה שהם מייחסים לאדריכלות. … ביצוע ברמה גבוהה , דיוק בעבודה , עמידה בזמנים ומעל לזאת יכולתו ונכונותו של הקבלן למצוא פתרונות בשטח לבעיות מתוך כוונה לתת את הפתרון הנכון מבחינה אדריכלית ולא את הזול ביותר , כמקובל לאחרונה במקומותינו…

אדר’ גדי אלמוג א.ב. תכנון ,אדריכלות ,ייעוץ והנדסה

… עבודותיכם במוסדותינו בוצעו בלוח זמנים נכונים מההתחלה עד סוף וסיום העבודות , ובדיוק מעולה וגמר יפה ומסודר ומעורר תשומת לב כל הנכנסים לבניינים היפים האלה .. יחסכם ויחס הנהלת חברתכם ומהנדסיכם וצוות העובדים והפועלים של חברתכם היה מצוין ולאורך כל תקופות העבודות , דבר החשוב לנו מאוד כמוסדות חינוך ותרבות . עבודותיכם אשר ביצעתם במוסדותינו הרשימו את ההנהלות וצוותי המורים והעובדים וההורים הרבים רושם יפה , נוח ואחראי ,דבר זה מעודד אותנו מאוד להמשיך לעבוד אתכם בתוכניותינו העתידיות.

הארשמנדריט ד”ר אמיל שופאני מוסדות חינוך ותרבות

חברת האחים אבו עיאש בנתה במכללה שלנו מבני ציבור בהיקף רחב במשך 10 השנים האחרונות …פועלת ברמה מקצועית גבוהה ובאמינות ראויה לציון . קבלני המשנה של החברה נבחרים בקפידה ונמצאים תחת פיקוח ודרישות מחמירות ובכך אנו מקבלים תוצאות מיטביות . כמו כן ראויה לציון התקשורת הטובה , המקצועית והענינית בין הקבלן לבין הפיקוח , התכנון והמזמין . החברה עומדת בלו”ז ונענית בנדיבות וגמישות לדרישות נוספות ולשינויים המתבקשים במהלך הבנייה .

דוד פרידמן מכללת

חברת האחים אבו עיאש בע”מ ביצעה עבור הסוכנות היהודית לאורך שנים מבנים ציבור מסוגים שונים בהיקפים של למעלה מ-100,000,000 ₪. לרשות חברת האחים אבו עיאש עומד צוות מקצועי ומנהלי עבודה מהרמה הגבוהה ביותר הבאה לידי ביטוי באיכות הבניה הגבוהה לה אנו זוכים לקבל מכל פרוייקט הנבנה על ידם . הננו לציין לשבח את המסירות , הזמינות והנכונות של כל עובד בחברה למתן שירות הטוב והנאמן .

דוד בן אברהם (בנג’ו) הסוכנות היהודית לארץ ישראל

חברת האחים אבו עיאש בע”מ בנתה עבור שירותי בריאות כללית 3 מחלקות פנימיות (כולל טיפול נמרץ לב) בשטח כולל של 4000 מ”ר .נפלה בידי הזכות להכיר חברה שבראש סדר העדיפות שלה עומדת טובת הפרוייקט ולמרות כל הקשיים שנערמו במהלך הביצוע (שלא באשמת החברה), עשתה את המיטב , במטרה להשלים את העבודה לשביעות רצונה המלאה של שירותי בריאות כללית . חברת האחים אבו עיאש בע”מ ביצעה עבור הסוכנות היהודית לאורך שנים מבנים ציבור מסוגים שונים בהיקפים של למעלה מ-100,000,000 ₪.לרשות חברת האחים אבו עיאש עומד צוות מקצועי ומנהלי עבודה מהרמה הגבוהה ביותר הבאה לידי ביטוי באיכות הבניה הגבוהה לה אנו זוכים…

אריה זנברמנהל שירותי בריאות כללית

חברת האחים אבו עיאש בע”מ בנתה לפי תכנוננו את פרוייקט מעונות הסטודנטים במזרח הטכניון (800 מיטות ב-10 מבנים בני 9 קומות). עובדת הבניה נעשתה במקצועיות איכותיות ואסתטיות תוך שמירת לוח הזמנים המוסכם. עוזי גורדון אדריכל

עוזי גורדון בע”מ טכניון